Haber
Antalyaspor Başkanı Sabri Gülel, Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Yardımcılığına atandı.
![](https://yesilli-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/antalyaspor-baskani-sabri-gulel-kulupler-birligi-vakfi-baskan-yardimciligina-atandi-eFf5G8H9.webp)
Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Yardımcılığına Antalyaspor Lideri Sabri Gülel’in atandığı bildirildi.
Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Kulüpler Birliği Vakfı’nın Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve 20 Muhteşem Lig kulübünün liderlerinin başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında, Başkan Koç’un önerisi ve 9 asil yönetim kurulu üyesi oybirliğiyle Gülel’i onayladı. Başkan yardımcılığı görevini üstlendiği belirtiliyor.
Daha önce 2010-2012 yılları arasında Antalyaspor AŞ’nin başkanlığını yaptığı dönemde başkan yardımcılığı görevinde bulunan Hasan Akıncıoğlu’nun ardından Kulüpler Birliği Vakfı’nda ilk kez bir Antalyaspor başkanının bu görevi üstlendiği kaydedildi.